Nowa lokalizacja – Kebabisto Gdańsk Chełm!

Kochani,

Od końca maja działamy dla Was również w kolejnej,nowej lokalizacji! Kebabisto – Nieborowska znajduje się w kompleksie handlowym przy ulicy Nieborowska 10. Najłatwiej trafić do nas od ul. Anny Jagielonki. Rozpoznacie nas bez trudu po naszym oryginalnym logo oraz zapachu pysznego jedzonka 🙂 Nie ma co tu za dużo pisać – kolejny punkt i ta sama jakość!

Odwiedź nas już dziś i spróbuj naszego przesmacznego kebsika 😋 To co Robaczki? Widzimy się u nas na szamce? Do zobaczenia 🤗

Co nasi klienci mówią o nas

Pyszne mięso - nie trafiłam na chrząstki (co czasem niestety zdarza się w kebabie), świeże soczyste warzywa i pyszny sos. Tortilla w którą zawinięty jest kebab ładnie pachnie, jest cieniutka i wcale jej nie czuć - miałam wrażenie,że jem samo mieso z warzywami (nie ma tego kwaśnego zapaszku jaki zdarza się w tańszych kebabach). Mięso i sos mamy do ostatniego kęsa jak widać na ostatnim zdjęciu 😉 Jak dla mnie bomba, więc polecam i z pewnością zjem tutaj znów 🙂
Magda
Magda
23 czerwca 2026 15:31 dzisiaj
Świetny kebab w rozsądnej cenie. Karkówka robi robotę!
Jan Morszczuk
Jan Morszczuk
22 czerwca 2026 17:29 1 dni temu
jeden z lepszych kebabów jakie jadłam, na pewno wrócę 😀
rozalia brembor
rozalia brembor
19 czerwca 2026 18:03 4 dni temu
Bardzo miła obsługa, pyszny i sycący kebab wpadnę jeszcze nie jeden raz 🤩
maks kuk
maks kuk
19 czerwca 2026 18:00 4 dni temu
Dalej będę podtrzymywał że "nikt głodny stąd nie wyjdzie" 😉💪, a przede wszystkim smacznie. Teraz jeszcze ta karkówka ...mmmmmm, normalnie trza być przynajmniej raz w tygodniu 💪
Dariusz Lesko
Dariusz Lesko
11 czerwca 2026 14:42 1 tygodni temu
Najlepsze rollo w okolicy
Marta Plewa
Marta Plewa
10 czerwca 2026 19:23 1 tygodni temu
Pysznie 🥰
Małgorzata Boduch
Małgorzata Boduch
9 czerwca 2026 16:53 2 tygodnie temu
Najlepszy Kebab w okolicy. Gorąco polecam
Grzegorz Kwiatkowski
Grzegorz Kwiatkowski
9 czerwca 2026 12:50 2 tygodnie temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Piotr Klejbach
Piotr Klejbach
5 czerwca 2026 16:29 2 tygodnie temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Andrzej Jabłoński
Andrzej Jabłoński
30 maja 2026 15:11 3 tygodnie temu
Jak dla mnie bardzo smaczne jedzenie wybór kilku rodzaje mięsa a to duży plus, Świerże warzywa do surówek ogólnie pychotka
Maria Stachowska
Maria Stachowska
30 maja 2026 14:59 3 tygodnie temu
Jak dla mnie bardzo smaczne jedzenie wybór kilku rodzaje mięsa a to duży plus, Świerże warzywa do surówek ogólnie pychotka
Maria Stachowska
Maria Stachowska
28 maja 2026 16:40 3 tygodnie temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Sebastian
Sebastian
27 maja 2026 14:17 3 tygodnie temu
Ale tu dobre smakołyki.
Michał Kępa
Michał Kępa
27 maja 2026 13:30 3 tygodnie temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Artur G
Artur G
26 maja 2026 17:28 4 tygodnie temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Krzysztof Banna
Krzysztof Banna
23 maja 2026 09:48 4 tygodnie temu
Daję maksymalną ocenę, ponieważ nie chcę wystawiać negatywnej opinii, ale już kolejny raz ilość mięsa w kebabie była naprawdę znikoma względem tego, co było wcześniej. Liczę, że wrócicie do wcześniejszego standardu.
AS
AS
22 maja 2026 18:44 4 tygodnie temu
Mój ukochany 🥙
Aleksandra Eron
Aleksandra Eron
17 maja 2026 15:36 1 miesięcy temu
Fantastyczne kebaby, dobrze przyprawione mięso i świetnie zbalansowane proporcje składników 🙂
RockerKR
RockerKR
17 maja 2026 12:34 1 miesięcy temu
Bardzo dobre. Polecam.
Szymon Więckowski
Szymon Więckowski
15 maja 2026 13:40 1 miesięcy temu
Bardzo dobry kebab. Trafiliśmy tam przypadkiem, a na pewno jeszcze nie raz zajedziemy 🙂 porcja słusznych rozmiarów, szybka realizacja i przyjemna obsługa
Edyta
Edyta
9 maja 2026 20:25 1 miesięcy temu
Bardzo dobry kebab z sosem cacykowym.
Marti Laskarzewski
Marti Laskarzewski
9 maja 2026 06:16 1 miesięcy temu
Bardzo dobry kebab, w czasach gdy co drugi kebab robi z siebie śmiesznego krafta, dobrze jest zjeść zwykłego dobrego kebaba. Napewno wrócę 👌
Ten Allsside
Ten Allsside
3 maja 2026 15:24 1 miesięcy temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Agnieszka HROMIAK
Agnieszka HROMIAK
30 kwietnia 2026 07:33 1 miesięcy temu
Dalej będę podtrzymywał że "nikt głodny stąd nie wyjdzie" 😉💪, a przede wszystkim smacznie. Teraz jeszcze ta karkówka ...mmmmmm, normalnie trza być przynajmniej raz w tygodniu 💪
Dariusz Lesko
Dariusz Lesko
29 kwietnia 2026 20:26 1 miesięcy temu
Ale tu dobre smakołyki.
Michał Kępa
Michał Kępa
29 kwietnia 2026 12:07 1 miesięcy temu
Wczoraj zamówiłam dwa razy kebab na talerzu z dostawą. Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona, jedzenie przepyszne, świeżutkie i na dodatek gorące, które zostało dostarczone przez bardzo miłego Pana dostawcę. Serdecznie polecam, sama jeszcze niejednokrotnie skorzystam. Najlepszy kebab!
Elżbieta
Elżbieta
22 kwietnia 2026 14:52 2 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Ania Pawlikowska
Ania Pawlikowska
15 kwietnia 2026 07:51 2 miesiące temu
Długo tak dobrego kepsa nie jadłem, na prawdę polecam!!!
Adam Moczyński
Adam Moczyński
14 kwietnia 2026 14:37 2 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Mateusz Lubiejewski
Mateusz Lubiejewski
12 kwietnia 2026 19:23 2 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Krystian Backtrog
Krystian Backtrog
4 kwietnia 2026 12:45 2 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Krzysztof Kostrzewa
Krzysztof Kostrzewa
28 marca 2026 13:16 2 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Erich Seys
Erich Seys
27 marca 2026 17:04 2 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Mateusz Witkowski
Mateusz Witkowski
25 marca 2026 06:45 3 miesiące temu
Ale tu dobre smakołyki.
Michał Kępa
Michał Kępa
24 marca 2026 14:44 3 miesiące temu
Mega dobre polecam
Ola Zblewska
Ola Zblewska
22 marca 2026 17:35 3 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Maksym Dąbrowski
Maksym Dąbrowski
22 marca 2026 16:27 3 miesiące temu
Smaczne i świeże
Marek Pusz
Marek Pusz
22 marca 2026 15:34 3 miesiące temu
Pyszny kebab, składniki świeże i bardzo miła obsługa
Igor
Igor
22 marca 2026 15:14 3 miesiące temu
Jestem wielbicielem kebaba, muszę przyznać że dawno nie jadłem tak pysznego, porcję ogromne, warzywa świeże, a sosy to mistrzostwo chilli plus tzatzyki rewelacja, szacunek dla właścicieli że wkładają całe serducho w prowadzenie biznesu, polecam z czystym sumieniem.
Piotr Noname
Piotr Noname
21 marca 2026 18:02 3 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Krzysztof Góreczny
Krzysztof Góreczny
21 marca 2026 17:58 3 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Marta Barańska
Marta Barańska
19 marca 2026 16:37 3 miesiące temu
Najlepsi, świeże, pachnące pyszne polecam
Andrzej P
Andrzej P
17 marca 2026 15:53 3 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Mateusz Dobrowolski
Mateusz Dobrowolski
15 marca 2026 18:09 3 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Stanisław machnikowski
Stanisław machnikowski
15 marca 2026 17:29 3 miesiące temu
Ten użytkownik wystawił tylko ocenę.
Filip Walder
Filip Walder
12 marca 2026 19:08 3 miesiące temu
Zawsze świeżo i smacznie!
Artur Czerwionka
Artur Czerwionka
12 marca 2026 18:07 3 miesiące temu
Może nie tanio ale smacznie . Wersja rollo z kurczakiem . Mięso dobrze doprawione i bardzo dobre sosy . Krótki czas oczekiwania z odbiorem .
GREQ
GREQ
11 marca 2026 13:37 3 miesiące temu
Polecam wszystkim zjadłem pysznego kapsalona i do tego rolo po dzieciach wszystko było pyszne 😋 najedzony szczęśliwy wracam do domu
Adam Śleszynski
Adam Śleszynski
9 marca 2026 19:46 3 miesiące temu
Bardzo dobry kebab - soczyste mięso, dużo sosów, świeże warzywa. Kebab z karkówka PRZEPYSZNY, koniecznie wprowadzić na stałe.
Gra Bogdan
Gra Bogdan
9 marca 2026 18:49 3 miesiące temu
4.7
Na podstawie 82 opinii
powered by Google
Agata B
15:03 06 Jul 23
Kebab jest pyszny! Ogólnie nie przepadam, ale jak przypadkiem przechodziłam obok głodna i zamówiłam, to od tamtej pory wracam. Obsługa przesympatyczna a osoba, która przygotowuje jedzenie, po prostu wie co robi. Porcje duże, wszystko świeże! Nie udało się zrobić zdjęcia, bo wzięłam na wynos i nieco rozwaliłam bułkę;) Ja na pewno będę wracać i życzę powodzenia z lokalem, bo naprawdę super miejsce!
M S
21:17 02 Jul 23
Klasyczny polski kebab bez udziwnień typu sosy mango-cośtam czy grillowane bakłażany - nic w tym złego, takiego kebaba w okolicy było brak. Duże porcje w przystępnej cenie, z warzyw wszystko świeże i chrupkie. Brzuch bardzo zadowolon.
Ania
11:59 29 May 23
Nie mam się do czego przyczepić. Porcje duże, wszystko świeże, mięsko idealnie doprawione. Sos czosnkowy bardzo smaczny. Oby tak zostało ☺️